Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chełmek Wołowski - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

158 000 zł2 494 m² 63,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do większych miejscowości? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa, ul. Przemysłowa

Lubin(Chełmek Wołowski + 14 km)

1 500 000 zł8 294 m² 180,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lubin, działka 8294 m2, sprzedam, cena 1 500 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 8294 m2, położonej w Lubinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Szklary Dolne

Szklary Dolne(Chełmek Wołowski + 24 km)

100 000 zł1 394 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Szklary Dolne Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1394 ha położona w Szklarach Dolnych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową , co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Raszówka

Raszówka(Chełmek Wołowski + 22 km)

4 500 000 zł151 981 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   oferta dla inwestorów / spokojna okolica / dobrze skomunikowana Nieruchomość gruntowa położona zaledwie 15 minut od Legnicy i 18 minut od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lubiąż

Lubiąż(Chełmek Wołowski + 21 km)

410 000 zł6 373 m² 64,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealny teren dla dewelopera! fv - Działka budowlana w Lubiążu! Bez podatku pcc! super okolica Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 6373 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Orzeszków(Chełmek Wołowski + 11 km)

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej we wsi Orzeszków gm. Wińsko, blisko Ścinawy! Część wsi obejmuje Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy. Wieś jest popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubin

Lubin(Chełmek Wołowski + 14 km)

880 000 zł2 324 m² 378,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Polkowice, centrum miasta (dolny Śląsk) | mpzp zabudowa wielorodzinna | pum min. 2148 m | gotowy koncept deweloperski. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2324.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Niemstów

Niemstów(Chełmek Wołowski + 12 km)

130 000 zł2 217 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niemstowie Powierzchnia działki 22,17 ara. Uzbrojenie: prąd, woda oraz kanalizacja w drodze tuż obok działki. Oferta skierowana do osób szukających dużej działki pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 500 zł10 500 m² 105,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna w Lubinie. Powierzchnia 10 500 m2 ponad jeden hektar (około 27 m x 400 m). Własność osoby fizycznej, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu planowanej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lubin

Lubin(Chełmek Wołowski + 14 km)

1 200 000 zł6 314 m² 190,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 6314 m - Lubin Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6314 m , położona w przemysłowo-usługowej części Lubina. Nieruchomość posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Spalona

Spalona(Chełmek Wołowski + 24 km)

430 000 zł1 172 m² 366,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 1172 m2 nad jeziorem, z własną linią brzegową w miejscowości Spalona (gmina Kunice, legnica). Atuty działki: -Położenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij